Jasmin Memišević, zamjenik direktora za održavanje putne mreže JP "Putevi Brčko": Putevi su prohodni u Distriktu
- Objavljeno u Brcko
Jasmin Memišević, zamjenik direktora za održavanje putne mreže u JP "Putevi Brčko" rekao je da su putevi prohodni u Distriktu, da su očišćeni u svim zonama i da nema problema u odvijanju saobraćaja.

Policijski službenici Državne agencije za istrage i zaštitu (SIPA) podnijeli su izvještaje protiv devet osoba zbog prevara pri glasanju i izbornih prevara na izborima održanim u oktobru 2018. godine.
Članovi Asocijacije mladih SDA Brčko distrikta BiH još jednom pozitivnom aktivnošću pokazali su da tolerancija ne poznaje granice, da život obogaćen različitošću je bogatstvo jedne lokalne zajednice i da kroz pružanje pomoći čovjek stvara osjećaj velikog zadovoljstva kojeg danas nedostaje u BiH.
Prijedorčanka Anja Vujaković (25) školovanje je nakon studija romanistike završenog u Beču nastavila na prestižnoj Diplomatskoj akademiji, najcjenjenijoj i najstarijoj instituciji ovakve vrste u svijetu. I dok pojašnjava da je ova akademija i jedini siguran put u diplomatiju, Anja nam otkriva da je u Beč prije četiri godine stigla s namjerom da nastavi muzičke studije.
Prosječna plata u decembru u Republici Srpskoj (RS) od 891 KM pokrivala je potrošačku korpu za četvoročlanu porodicu sa svega 47,10 posto, podaci su Saveza sindikata RS.
U Bosni i Hercegovini ima 616.464 vozila koji troše dizel gorivo, što je dva i po puta više od "benzinaca".
Federalni hidrometeorološki zavod izdao je narandžasto upozorenje za dijelove BiH gdje se sutra predviđaju veće snježne padavine i vjetrovi koji će duvati brzinom do 70 kilometara na čas.
Penzioneri u FBiH ne žive dobro i nisu ni blizu zadovoljni materijalnim i socijalnim statusom, kazao je za Klix.ba Redžo Mehić, predsjednik Saveza udruženja penzionera FBiH. Ističe da je novi zakon donio poboljšanja, ali da je i mnogo manjkavosti. Iako su očekivali minimalno povećanje od 3,2 posto, sada je upitno hoće li ikako dobiti februarsku penziju.
"Mi o tome ništa ne znamo i pouzdano znam da nikada predsjednik SDA BiH Bakir Izetbegović nije to tražio od bilo koje općinske organizacije", rekao je Esed Kadrić nakon što je u medijima objavljena informacija da SDA iz brčanske vlasti izbacuje SBB.
Brčanski Caffe Corso sinoć je organizovao druženje na snijegu sa najmlađima praveći snješka na Trgu mladih u Brčkom.