SvejeLakokadsiultra 900x70

Vodoravni GIF

Dvoboj na Dizdaruši: Gornji Rahić odnio sva tri boda Istaknuto

186508581 435263830934814 1480708117676303859 n

U 26. kolu Druge lige FBiH snage su odmjerili domaćin FK Dizdaruša i drugoplasirani tim ove lige Gornji Rahić.

Utakmica nije dobro počela za goste jer su već u devetoj minuti ostali bez igrača na terenu, međutim, to nije znatno utjecalo na ukupan rezultat.

Prvo je Mehmedović u 70. minuti zatresao mrežu domaćina, da bi kasnije, u 78. minuti, na asistenciju Čavalića Lukić pogodio za konačnih 0:2.

Obje ekipe su igrale na zavidnom nivou a nakon 26 odigranih kola, Dizdaruša zauzima 11. mjesto sa 35 bodova dok je ekipa iz Gornjeg Rahića druga sa ukupno osvojenih 51 bod.

Copyright (c) 2006-2020 portal InfoBrcko.com Sva prava zadržana. Sadržaji objavljeni na portalu InfoBrcko.com se mogu prenositi uz obavezno navođenje izvora i linka na orginalni tekst. info@infobrcko.com